Cena za opakowanie: 1 825,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Besco Modern 90x90x185 MK-90-185-M chromowana kwadratowa kabina prysznicowa mrożone szkło- podstawowe informacje o kabinie:
Dane techniczne :
- kolor: chrom
- kwadratowa
- narożna
- szkło: mrożona
- wymiar 90x90x185
Dane techniczne
| Producent | Besco |
| Kolor | Chrom |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Rodzaj | Kwadratowa |
| Dłuższy bok | 90 cm |
| Krótszy bok | 90 cm |
| Wysokość | 185 cm |
| Wejście | Drzwi rozsuwane |
| Wypełnienie | Szkło inne |
| W zestawie | Kabina bez brodzika |
| Mocowanie | Uniwersalne |
| ID produktu | #41446 |
