Cena za opakowanie: 2 589,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Besco Modern 100x80x185 MA-100-80-C chromowana asymetryczna kabina prysznicowa- podstawowe informacje o kabinie:
Dane techniczne :
- kolor: chrom
- asymetryczna
- narożna
- szkło: przezroczyste
- wymiar 100x80x185
Dane techniczne
| Producent | Besco |
| Kolor | Chrom |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Rodzaj | Półokrągła |
| Dłuższy bok | 100 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Wysokość | 185 cm |
| Wejście | Drzwi rozsuwane |
| Wypełnienie | Szkło przezroczyste |
| W zestawie | Kabina bez brodzika |
| Mocowanie | Uniwersalne |
| ID produktu | #41385 |
