Cena za opakowanie: 834,31 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Casalgrande Padana Alabastri White Smooth 90x90 kamienna biała płytka podłogowa – efektowna metamorfoza wnętrza
Propozycja od włoskiej marki Casalgrande Padana to celebracja wizualnej lekkości, inspirowana najjaśniejszymi odmianami alabastru. Biała płytka gresowa, wykończona w satynie, pozwala Ci kontrolować, jak gra światła i cienia oddziałuje z Twoim wnętrzem. W efekcie zyskujesz efekt subtelnej transparentności. Z udziałem kwadratowych satynowych kafelków stworzysz unikalną kabinę prysznicową z płytkami na ścianach i podłodze. Woda spływająca po powierzchni z perłowymi prześwitami zmienia kąpiel w rytuał SPA. Rektyfikowane krawędzie i minimalna fuga gwarantują elegancki oraz higieniczny wygląd. Wytrzymałość gresu oraz właściwości mrozoodporne to dowód na to, że luksus inspirowany alabastrem jest teraz zarówno piękny, jak i niezawodny.
Wszechstronne płytki włoskiej marki Casalgrande Padana
Szukasz płytek, które są tak samo piękne, jak wytrzymałe? Kolekcja Alabastrii od Casalgrande Padana to synonim użyteczności. Dzięki mrozoodporności i niskiej nasiąkliwości, możesz je zamontować niemal wszędzie. Jadalnie, salony i sypialnie zyskają perłowy blask. Estetyka alabastru będzie cieszyć też na zewnętrznym patio. Możesz również wykorzystać parametry techniczne gresu tam, gdzie jest potrzebny, m.in. na elewacji budynku.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,62 m2 |
| Producent | Casalgrande Padana-Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Waga opakowania (kg) | 38 kg |
| Rodzaj powierzchni | Satyna |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 90x90 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #61747 |
