Cena za opakowanie: 948,24 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Casalgrande Padana Alabastri White Smooth 60x120 kamienna biała płytka podłogowa – wnętrze jak dzieło sztuki
Kolekcja płytek Alabastrii włoskiej marki Casalgrande Padana to projekt, którego rdzeniem jest inspiracja alabastrem jako symbolem świetlistości i czystości. Ta kolekcja została stworzona, by wnosić do wnętrz unikalną transparentność i perłowe prześwity, które historycznie charakteryzowały monumentalne dzieła sztuki. Płytka reaguje na źródła światła, jak rzeźba, a gra światła i cienia tworzy dynamiczny oraz zmysłowy spektakl. Zastosowanie płytek na podłogach i ścianach w jadalni zapewnia wyrafinowane tło dla spotkań. Minimalna fuga, uzyskana dzięki rektyfikowanym krawędziom, pozwala na nieprzerwane podziwianie naturalnego, płynnego rysunku żyłkowań. Niezależnie od wybranego sposobu wykończenia, zyskujesz estetykę alabastru z gwarancją łatwości w utrzymaniu czystości. Dodatkowo mrozoodporność otwiera drogę do projektowania w spójnej estetyce z przestrzenią zewnętrzną.
Płytki Casalgrande Padana – formaty do każdej przestrzeni
Wybór odpowiedniego rozmiaru płytki to klucz do sukcesu każdego projektu. Kolekcja Alabastrii od Casalgrande Padana oferuje bogactwo formatów, które pozwalają na pełną swobodę aranżacyjną. Wielkie formaty są idealne, by stworzyć wrażenie niemal jednolitej, luksusowej tafli alabastru na dużych powierzchniach. Z kolei standardowe wymiary będą perfekcyjne do klasycznych układów w jadalniach czy łazienkach. Niezależnie od tego, czy planujesz spektakularną elewację, czy kameralny kącik kawowy, Alabastrii dostarczy Ci format idealnie skrojony pod Twoje potrzeby.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 2,16 m2 |
| Producent | Casalgrande Padana-Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 6 mm |
| Waga opakowania (kg) | 38 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #61752 |
