Cena za opakowanie: 948,24 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Casalgrande Padana Alabastri Pink Smooth 60x120 kamienna różowa płytka podłogowa – płytki przyjazne zmysłom
Płytki znanej włoskiej marki Casalgrande Padana te są uniwersalne i doskonale sprawdzają się na podłogach i ścianach. Dzięki nim, nawet najbardziej użytkowe przestrzenie stają się luksusowe i inspirujące, oferując komfort oraz elegancję na lata. Satynowe wykończenie kafelków oferuje przyjemną, aksamitną teksturę. Urzekająco różowe płytki wyróżniają perłowe prześwity i transparentności. Trwałość i mrozoodporność gresu gwarantują, że piękno żyłkowań pozostanie niezmienione. Niezwykła barwa, inspiracja prawdziwym alabastrem i dekoracyjne żyłkowania to jedne z wielu zalet płytek włoskiej produkcji. Niebagatelnym atutem są również rektyfikowane krawędzie, które ułatwiają montaż.
Kafelki Casalgrande Padana – włoski produkt o odpowiedniej grubości
Płytki Casalgrande Padana dostępne są w różnych grubościach. Standardowa grubość (6–9 mm) jest idealna do wnętrz. W efekcie zyskujesz przestrzeń wzbogaconą o kafelki z luksusowym wzorem, które zachwycają perłowymi prześwitami i efektowną grą światła. Zawsze pamiętaj o poprawnym przygotowaniu podłoża, aby płytki rektyfikowane układały się idealnie płasko.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 2,16 m2 |
| Producent | Casalgrande Padana-Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 6 mm |
| Waga opakowania (kg) | 38 kg |
| Rodzaj powierzchni | Satyna |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Różowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #61736 |
