Cena za opakowanie: 948,24 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Casalgrande Padana Alabastri Pink Lucida 60x120 kamienna różowa płytka podłogowa – rozświetlenie wnętrza gwarantowane
Prostokątne płytki włoskiej marki Casalgrande Padana wykorzystuje zmysłowość i optyczną głębię. Kafelki z kolekcji Alabastrii to gres zaprojektowany, by uwodzić elegancją i rozświetlać otoczenie. Wzór inspirowany alabastrem charakteryzuje się subtelną, wewnętrzną transparentnością, która sprawia, że światło nie odbija się od płytki, lecz zdaje się w niej tonąć. Efekt ten tworzy w pomieszczeniu iluzję dodatkowej przestrzeni i lekkości. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają minimalny margines fugi. Różowe płytki podłogowo–ścienne cechuje mrozoodporność daje swobodę projektowania również na zewnątrz, które będą kontynuacją domowej szlachetności. Wykończenie na wysoki połysk dodaje kafelkom blasku.
Różowe płytki Casalgrande Padana – zyskaj użyteczną przestrzeń
Różowy gres z kolekcji Alabastrii jest niemal nieporowaty, co zapewnia mu wysoką odporność na plamy, kwasy i środki chemiczne. To idealne rozwiązanie na podłogę oraz jako elegancki fartuch między blatem a szafkami w kuchni. Wykorzystaj dużą transparentność i perłowe prześwity płytek do stworzenia jasnego i higienicznego miejsca pracy.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 2,16 m2 |
| Producent | Casalgrande Padana-Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 6 mm |
| Waga opakowania (kg) | 38 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Różowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #61737 |
