Cena za 3 opakowania (min. zamówienie): 2 551,53 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Casalgrande Padana Alabastri Green Smooth 90x180 kamienna zielona płytka podłogowa – luksus skrojony na miarę
Kolekcja Alabastrii włoskiego producenta Casalgrande Padana to idealny wybór dla eleganckich i stawiających na relaks łazienek oraz pozostałych pomieszczeń. Kluczowym elementem jest niesamowita transparentność i wewnętrzne lśnienie, które rozjaśnia nawet najciemniejsze zakątki. Dzięki technologii gresu, zyskujesz luksusowy wygląd alabastru bez jego delikatności i problemów z nasiąkliwością. Rektyfikowane krawędzie pozwalają na montaż z minimalną fugą, eliminując wizualne zakłócenia i ułatwiając utrzymanie higieny. Stosując zielone płytki z kolekcji Alabastrii na podłogach i ścianach w łazience, uzyskasz efekt monolitycznej, harmonijnej przestrzeni. Wybierz satynowe wykończenie, aby cieszyć się intensywnością żyłkowań i subtelnymi refleksami światła, które uwydatnią perłowe prześwity wzoru. Prostokątne kafelki w formacie 90x180 cm są również mrozoodporne.
Włoskie płytki Casalgrande Padana – postaw na połysk
Wykończenie stawiające na blask owocuje lustrzanym połyskiem płytek. Użytkownicy zyskują w ten sposób głębię wzoru, intensywne odbicia i w pełni ujawnioną grę światła oraz cienia. Zastosuj je na ścianach w eleganckiej łazience lub przy strefie umywalki, aby stworzyć akcent świetlny. Pamiętaj, że płytki są rektyfikowane, co ułatwia idealne dopasowanie wzoru.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,62 m2 |
| Producent | Casalgrande Padana-Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Waga opakowania (kg) | 38 kg |
| Rodzaj powierzchni | Satyna |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 90x180 cm |
| Kolor | Zielony |
| Kształt | Prostokąt |
| Min. ilość opakowań | 3 |
| ID produktu | #61724 |
