Cena za opakowanie: 1 483,20 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Casalgrande Padana Alabastri Pink Smooth 90x90 kamienna różowa płytka podłogowa – przepis na domową elegancję
Różowe płytki Casalgrande Padana o włoskim rodowodzie są idealne na podłogi i ściany w reprezentacyjnym gabinecie lub jadalni. Rektyfikowane krawędzie pozwalają na ułożenie z wąską fugą, co potęguje luksusowy, monolitowy efekt – powierzchnia wygląda jakby była wycięta z jednego, ogromnego bloku kamienia. Z bliska zobaczysz zachwycające perłowe prześwity i naturalne żyłkowania inspirowane alabastrem, które nadają kolekcji autentyczności. Jest to luksus, który jest mrozoodporny, więc możesz bez obaw wprowadzić tę elegancję do osłoniętej strefy wejścia. Satynowe wykończenie kafelków z kolekcji Alabastrii wyzwala niesamowitę gra światła i cienia, przez co element dekoracyjny aktywnie uczestniczy w kreowaniu domowej atmosfery.
Płytki Casalgrande Padana – odporność na promieniowanie UV
Płytki włoskiego producenta są odporne na działanie promieniowania UV. Dzięki temu ich subtelne perłowe prześwity oraz wyraziste żyłkowania nie wyblakną ani nie zżółkną w czasie. Gdzie będzie to kluczowe? Na nasłonecznionych podłogach w przeszklonych ogrodach zimowych (oranżeriach) lub w dużych przestrzeniach z oknami od południa. Wskazówka: Układaj je zorientowane w kierunku padania słońca, aby naturalny blask słońca mógł w pełni wydobyć ich transparentność i głębię wzoru.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,62 m2 |
| Producent | Casalgrande Padana-Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Waga opakowania (kg) | 38 kg |
| Rodzaj powierzchni | Satyna |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 90x90 cm |
| Kolor | Różowy |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #61730 |
