Cena za opakowanie: 834,31 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Inspirująca płytka Casalgrande Padana Alabastri Green Smooth 90x90
Szukasz harmonii i bliskości z naturą w eleganckim wydaniu? Płytka gresowa Casalgrande Padana Alabastri Green Smooth o wymiarach 90x90 cm to wyjątkowa propozycja dla wymagających inwestorów oraz projektantów. Jej urzekający wzór wiernie oddaje szlachetne piękno naturalnego kamienia, wprowadzając do wnętrza głębokie, kojące barwy zieleni oraz misterny, organiczny układ żył. Praktyczny, kwadratowy format 90x90 cm to optymalne rozwiązanie, które pozwala na stworzenie spójnej powierzchni z minimalną ilością fug. Satynowe wykończenie (smooth) niezwykle subtelnie rozprasza światło, nadając podłogom i ścianom w reprezentacyjnym salonie, sypialni czy łazience bardzo przytulny, a zarazem luksusowy charakter.
Zielony gres kamienny – włoska trwałość i funkcjonalność
Ceniona włoska marka Casalgrande Padana to synonim ceramicznej tradycji połączonej z najnowszą technologią. Wybierając kolekcję Alabastri Green Smooth, inwestujesz w gres najwyższej klasy. Materiał ten charakteryzuje się znakomitą odpornością na ścieranie, zarysowania oraz działanie wilgoci, co sprawia, że bez najmniejszego problemu sprosta trudom intensywnego, codziennego użytkowania. Gładka, satynowa powierzchnia ułatwia również zachowanie perfekcyjnej czystości. Szlachetna, kamienna zieleń doskonale odnajdzie się w towarzystwie naturalnego drewna, szczotkowanego mosiądzu czy matowej czerni. To perfekcyjna baza dla wnętrz w stylu botanicznym, modern classic oraz nowojorskim. Zbuduj przestrzeń, która łączy prestiżowy wygląd z niezawodną jakością na lata.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,62 m2 |
| Producent | Casalgrande Padana-Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Waga opakowania (kg) | 38 kg |
| Rodzaj powierzchni | Satyna |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 90x90 cm |
| Kolor | Zielony |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #61718 |
