Cena za 3 opakowania (min. zamówienie): 2 551,53 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Casalgrande Padana Alabastri White Smooth 90x180 kamienna biała płytka podłogowa – prestiżowy wybór dla Twojego domu
Odkryj tajemnicę Alabastrii – to kolekcja kafelków od Casalgrande Padana, która z niespotykaną precyzją odtwarza migoczącą głębię naturalnego alabastru. Ta wewnętrzna transparentność i subtelne, perłowe prześwity sprawiają, że powierzchnia białej płytki jest dynamiczna oraz żywa. To esencja wyrafinowania dostępna na podłogi i ściany Twojego domu. Wykorzystaj je w holu wejściowym, aby już od progu zaskoczyć gości elegancją. Satynowy sposób wykończenia będzie idealny, gdy chcesz poczuć delikatną teksturę pod stopami, bez rezygnacji z bogactwa żyłkowań. Rektyfikowane krawędzie zapewniają montaż, który niemal eliminuje fugę, pozwalając, by wzór inspirowany alabastrem rozciągał się bez wizualnych zakłóceń. To luksus, który trwa, a jego mrozoodporność tylko to potwierdza.
Kolekcja Alabastrii od Casalgrande Padana – wybieraj spośród wielu stylów aranżacji
Kolekcja Alabastrii to estetyczny kameleon. Dzięki unikalnemu efektowi perłowych prześwitów i żywemu żyłkowaniu, te płytki odnajdą się w najbardziej wymagających stylach wnętrzarskich. Należy do nich modern glamour – połącz je ze złotem i lustrami, by podkreślić luksusowy charakter kafelków. W nowoczesnym minimalizmie wykorzystaj naturalną teksturę alabastru, by dodać szlachetności surowym, prostym formom. Natomiast we wnętrzach o klasycznej elegancji postaw na ponadczasowy wzór, który nigdy nie wyjdzie z mody i doda wnętrzu prestiżu.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,62 m2 |
| Producent | Casalgrande Padana-Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Waga opakowania (kg) | 38 kg |
| Rodzaj powierzchni | Satyna |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 90x180 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Prostokąt |
| Min. ilość opakowań | 3 |
| ID produktu | #61749 |
