Cena za opakowanie: 1 281,60 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Casalgrande Padana Alabastri Pink Smooth 120x120 kamienna różowa płytka podłogowa – perfekcyjne odwzorowanie alabastru
Wielkoformatowe satynowe płytki marki Casalgrande Padana zostały stworzone, aby imitować ogromne bloki ciętego kamienia, co w połączeniu z rektyfikowanymi krawędziami daje efekt monolitu. Po ułożeniu na podłogach i ścianach, tworzą płynną architektoniczną formę, pozbawioną wizualnych przerw. To, co czyni je wyjątkowymi, to mistrzowskie odwzorowanie detali – od naturalnych żyłkowań po efekt półprzezroczystości prawdziwego kamienia. Fakt, że kafelki są mrozoodporne rozszerza pole działania na zadaszone loggie i balkony, pozwalając na projektowanie pełne rozmachu. W efekcie właściciel zyskuje piękno różowego alabastru z pełną gwarancją użytkową nowoczesnego gresu.
Płytki Casalgrande Padana – również do użytku zewnętrznego
Ułóż je na podłodze na zewnętrznym patio, przy wejściu do domu, na elewacji lub wokół basenu. Możesz cieszyć się jednolitym wzorem żywego żyłkowania i naturalnym efektem alabastrowej transparentności, nie rezygnując z technicznych wymogów bezpieczeństwa elementów, które są montowane na zewnątrz Fakt, że płytki Casalgrande Padana są rektyfikowane, ułatwia spójny i precyzyjny montaż.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 2,88 m2 |
| Producent | Casalgrande Padana-Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 6 mm |
| Waga opakowania (kg) | 38 kg |
| Rodzaj powierzchni | Satyna |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 120x120 cm |
| Kolor | Różowy |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #61727 |
