Cena za opakowanie: 1 281,60 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Casalgrande Padana Alabastri White Lucida 120x120 kamienna biała płytka podłogowa – ponadczasowa inspiracja alabastrem
Białe płytki gresowe Casalgrande Padana to kunszt w odwzorowaniu natury alabastru, przejawiający się w eterycznej transparentności i delikatnym, wewnętrznym rozświetleniu. To, co fascynuje, to nie tylko wzór, ale wrażenie głębi. Wykorzystaj ich hipnotyzujący urok na ścianach jako centralny punkt w pokoju, na przykład jako tło dla minimalistycznej konsoli. Subtelne żyłkowania delikatnie przecinają powierzchnię, a gra światła i cienia na połyskliwej powierzchni dynamizuje wnętrze. Płytki są wystarczająco trwałe, by zastosować je na podłodze, gdzie rektyfikowane krawędzie gwarantują estetyczną spójność. Możliwość wyboru sposobu wykończenia (satyna, połysk) pozwala dostosować intensywność tego zmysłowego efektu do indywidualnych potrzeb przestrzeni. Włoska produkcja stanowi znak jakości.
Kafelki do wnętrz Casalgrande Padana – bogactwo formatów
Kolekcja Alabastrii oferuje szeroką gamę formatów – od dużych prostokątów (m.in. 60x120 cm), które doskonale imitują płyty kamienne, po nieco mniejsze kwadraty (90x90 cm). Wykorzystaj duży format do układania na wprost, bez przesunięć na podłogach, aby wzmocnić efekt monolitu. Mniejsze formaty świetnie sprawdzą się w technice „dywanu" płytkowego, obrzeżonego innym kolorem, na przykład w strefie jadalnianej. Rektyfikowane krawędzie zawsze gwarantują minimalistyczny efekt fugi.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 2,88 m2 |
| Producent | Casalgrande Padana-Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 6 mm |
| Waga opakowania (kg) | 38 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 120x120 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #61746 |
