APE/Carmen Hamptons Mecox Sky Crackled 5x15 płytki ścienne cegiełki dekoracyjne
Dostępność:
dostępny na zamówienie
Czas wysyłki:
14 - 21 dni roboczych
Cena:
599,00 zł m2
299.50
Cena za opakowanie: 299,50 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,50 m2 |
| Producent | APE-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 80 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki ścienne |
| Grubość (mm) | 8,50 mm |
| Waga opakowania (kg) | 6,48 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 5x15 cm |
| Kolor | Niebieski |
| Kształt | Nieregularny |
| ID produktu | #40982 |
Opis
APE/Carmen Hamptons Mecox Sky Crackled 5x15 - podstawowe informacje o płytce :
Produkty powiązane
