APE/Carmen Hamptons Tiana Snow 6,5x13 płytki ścienne cegiełki
Dostępność:
dostępny na zamówienie
Czas wysyłki:
14 - 21 dni roboczych
Cena:
379,00 zł m2
178.13
Cena za opakowanie: 178,13 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,47 m2 |
| Producent | APE-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 56 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki ścienne |
| Grubość (mm) | 10,80 mm |
| Waga opakowania (kg) | 7,62 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 5x15 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #40822 |
Opis
APE/Carmen Hamptons Tiana Snow 6,5x13 - podstawowe informacje o płytce :
Produkty powiązane
