APE/Carmen Hamptons Foster Sky Crackled 11x13 płytki ścienne trójkątne
Dostępność:
dostępny na zamówienie
Czas wysyłki:
14 - 21 dni roboczych
Cena:
599,00 zł m2
131.78
Cena za opakowanie: 131,78 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,22 m2 |
| Producent | APE-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 30 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki ścienne |
| Grubość (mm) | 13,10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 4,22 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 10x15 cm |
| Kolor | Niebieski |
| Kształt | Nieregularny |
| ID produktu | #41139 |
Opis
APE/Carmen Hamptons Foster Sky Crackled 11x13 - podstawowe informacje o płytce :
Produkty powiązane
