Cena za opakowanie: 286,20 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Płytki Casalgrande Padana Pietre di Sardegna Tavolara Lappato 30x60 – subtelny blask betonu
Szukasz balansu pomiędzy surowością a niewymuszoną elegancją? Włoskie płytki gresowe Casalgrande Padana z prestiżowej kolekcji Pietre di Sardegna w intrygującym odcieniu Tavolara to propozycja, która z powodzeniem odmieni Twoje wnętrze. Półpolerowane wykończenie typu lappato nadaje betonopodobnej powierzchni delikatny blask, sprawiając, że pięknie odbija ona światło i zyskuje niesamowitą głębię. Praktyczny, prostokątny format 30x60 cm daje szerokie możliwości kompozycyjne na ścianach oraz podłogach. To doskonały materiał, by stworzyć nowoczesny salon, szykowną łazienkę czy industrialną kuchnię, idealnie eksponując drewniane meble i metalowe dodatki.
Włoska trwałość i funkcjonalność na lata
Model Tavolara Lappato to nie tylko zachwycający design, ale również gwarancja bezkompromisowej jakości. Twardy gres porcelanowy charakteryzuje się znakomitą odpornością na ścieranie, zarysowania oraz codzienne działanie wilgoci, co zapewnia jego niezawodność w intensywnie użytkowanych strefach domowych. Fabrycznie rektyfikowane krawędzie pozwalają na precyzyjny montaż płytek z użyciem niezwykle wąskiej, dyskretnej spoiny. Powstała w ten sposób spójna i elegancka płaszczyzna potęguje luksusowy efekt wizualny, a zarazem maksymalnie ułatwia utrzymanie posadzki i ścian w nienagannej czystości przez bardzo długi czas.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,08 m2 |
| Producent | Casalgrande Padana- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Waga opakowania (kg) | 30 kg |
| Rodzaj powierzchni | Lappato |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 30x60 cm |
| Kolor | Czarny |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #28911 |
Produkty powiązane
