Cena za opakowanie: 315,36 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Płytki Casalgrande Padana Pietre di Sardegna Stintino Naturale 60x60 – uniwersalny urok betonu
Szukasz sprawdzonego przepisu na nowoczesne, a zarazem przytulne wnętrze? Włoskie płytki gresowe Casalgrande Padana z popularnej kolekcji Pietre di Sardegna w odcieniu Stintino to doskonały punkt wyjścia. Klasyczny, kwadratowy format 60x60 cm to jedno z najbardziej uniwersalnych rozwiązań, które świetnie odnajdzie się zarówno w kameralnych łazienkach, jak i przestronnych salonach. Matowe wykończenie typu naturale z niezwykłą precyzją oddaje strukturę surowego betonu architektonicznego. Ten elegancki gres to perfekcyjna, stonowana baza do aranżacji w stylu skandynawskim, minimalistycznym oraz industrialnym, tworząca zgrany duet z naturalnym drewnem, metalem i szkłem.
Solidny włoski gres do każdego wnętrza
Model Stintino Naturale to nie tylko włoski design, ale przede wszystkim gwarancja bezkompromisowej trwałości na lata. Twardy gres porcelanowy wyróżnia się bardzo wysoką odpornością na ścieranie, wilgoć oraz codzienne uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu doskonale sprawdzi się w intensywnie użytkowanych strefach Twojego domu, takich jak kuchnie czy korytarze. Fabrycznie rektyfikowane krawędzie dają możliwość ułożenia płytek z zastosowaniem wyjątkowo wąskiej, minimalistycznej spoiny. Uzyskana w ten sposób spójna i gładka płaszczyzna potęguje nowoczesny efekt wizualny i znacznie ułatwia bezproblemowe utrzymanie nieskazitelnej czystości posadzki na co dzień.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Casalgrande Padana- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 4 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 35 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x60 cm |
| Kolor | Brązowy |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #28904 |
Produkty powiązane
