Casalgrande Padana Pietre di Sardegna Porto Rotondo Grip 60x120-20mm płyty tarasowe gresowe imitujące beton
Cena za opakowanie: 265,68 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Wielkoformatowe płyty tarasowe Casalgrande Padana Pietre di Sardegna Porto Rotondo Grip 60x120 20mm
Marzysz o efektownym wykończeniu przestrzeni wokół domu? Włoskie płyty gresowe Casalgrande Padana z kolekcji Pietre di Sardegna w ciemnym odcieniu Porto Rotondo to materiał stworzony na nowoczesny taras. Imponujący, prostokątny format 60x120 cm połączony z grubością aż 20 mm nadaje zewnętrznym aranżacjom niezwykle luksusowy i spójny charakter. Antypoślizgowa powierzchnia o wykończeniu Grip z ogromną precyzją oddaje surową strukturę ciemnego betonu architektonicznego, idealnie wpisując się w styl industrialny oraz minimalistyczny. To masywny gres, który optycznie powiększy przestrzeń, elegancko łącząc domowy salon z ogrodem.
Maksymalne bezpieczeństwo i swoboda montażu
Wybór modelu Porto Rotondo o grubości 2 cm to gwarancja bezkompromisowej wytrzymałości na długie dekady. Szorstka struktura zapewnia doskonałą antypoślizgowość w każdych warunkach pogodowych, świetnie sprawdzając się na podjazdach, ścieżkach i w strefach basenowych. Ten mrozoodporny gres porcelanowy wyróżnia się niesamowitą wszechstronnością – możesz ułożyć go bez użycia kleju bezpośrednio na trawie, piasku czy żwirze, przykleić do wylewki lub wykorzystać do budowy innowacyjnego tarasu wentylowanego na wspornikach. Materiał jest wysoce odporny na plamy, obciążenia i co ważne, nie wymaga żadnej impregnacji.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,72 m2 |
| Producent | Casalgrande Padana- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Przeznaczenie | Płyty tarasowe |
| Grubość (mm) | 20 mm |
| Waga opakowania (kg) | 45 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #28885 |
Produkty powiązane
