Dostępność:
W magazynie
Czas wysyłki:
3 dni
Cena:
249,00 zł m2
2151.36
Cena za 3 opakowania (min. zamówienie): 2 151,36 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Casalgrande Padana Pietre Di Sardegna Caprera Mat 120x120-6 mm- podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 2,88 m2 |
| Producent | Casalgrande Padana-Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 6 mm |
| Waga opakowania (kg) | 42 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 120x120 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Kwadrat |
| Min. ilość opakowań | 3 |
| ID produktu | #33668 |
Produkty powiązane
