Cena za opakowanie: 516,78 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Płytki Casalgrande Padana Pietre di Sardegna Stintino Lappato 90x90 – elegancja betonu w formacie XL
Marzysz o wnętrzu pełnym światła i nowoczesnego luksusu? Włoskie płytki gresowe Casalgrande Padana z prestiżowej kolekcji Pietre di Sardegna w uniwersalnym odcieniu Stintino to propozycja, która odmieni każdą przestrzeń. Imponujący, wielki format 90x90 cm doskonale powiększa optycznie pomieszczenia, wprowadzając do nich harmonię. Półpolerowane wykończenie typu lappato sprawia, że ta betonopodobna powierzchnia subtelnie i intrygująco odbija światło, zyskując na trójwymiarowości i głębi. To idealny materiał, by stworzyć reprezentacyjny salon, przestronną łazienkę czy otwartą kuchnię, stanowiący świetne tło dla mebli z naturalnego drewna oraz metalowych dodatków.
Włoska precyzja i funkcjonalność na długie lata
Wybór modelu Stintino Lappato w rozmiarze 90x90 cm to inwestycja w najwyższą jakość, z której słynie włoska ceramika. Twardy gres porcelanowy wyróżnia się ponadprzeciętną odpornością na ścieranie, zarysowania oraz codzienne działanie wilgoci, dzięki czemu doskonale radzi sobie w intensywnie użytkowanych strefach Twojego domu. Dodatkowo, fabrycznie rektyfikowane krawędzie pozwalają na precyzyjny montaż wielkich płyt z wykorzystaniem niezwykle cienkiej, dyskretnej spoiny. Uzyskana w ten sposób spójna, niemal bezfugowa płaszczyzna nie tylko potęguje luksusowy efekt wizualny, ale także maksymalnie ułatwia codzienne utrzymanie nieskazitelnej czystości posadzki.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,62 m2 |
| Producent | Casalgrande Padana- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 40 kg |
| Rodzaj powierzchni | Lappato |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 90x90 cm |
| Kolor | Brązowy |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #28909 |
Produkty powiązane
