Cena za opakowanie: 210,60 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Płytki Casalgrande Padana Pietre di Sardegna Stintino Naturale 30x60 – ponadczasowy urok betonu
Szukasz uniwersalnego rozwiązania, które wprowadzi do Twojego domu nowoczesną elegancję? Włoskie płytki gresowe Casalgrande Padana z cenionej kolekcji Pietre di Sardegna w neutralnym odcieniu Stintino to doskonały wybór. Praktyczny, prostokątny format 30x60 cm daje mnóstwo możliwości projektowych, świetnie sprawdzając się zarówno na ścianach, jak i podłogach w różnych układach. Matowe wykończenie typu naturale z najwyższą dbałością o detale naśladuje subtelną strukturę surowego betonu. Ten wysokiej klasy gres stanowi idealną, ponadczasową bazę dla aranżacji minimalistycznych, skandynawskich oraz industrialnych, wprowadzając do wnętrza harmonię i wizualny spokój.
Włoski gres łączący solidność z codzienną funkcjonalnością
Wybór modelu Stintino Naturale to inwestycja w najwyższą jakość i niezawodność, z której słynie włoska ceramika. Twardy gres porcelanowy charakteryzuje się świetną odpornością na ścieranie, zarysowania oraz działanie wilgoci. Dzięki temu doskonale radzi sobie w intensywnie użytkowanych strefach, takich jak kuchnie, łazienki czy korytarze. Dodatkowo, fabrycznie rektyfikowane krawędzie pozwalają na precyzyjne ułożenie kafli z zastosowaniem bardzo wąskiej, dyskretnej spoiny. Taki zabieg nie tylko potęguje nowoczesny efekt gładkiej, spójnej płaszczyzny, ale także znacząco ułatwia bezproblemowe utrzymanie posadzki lub ściany w nieskazitelnej czystości przez długie lata.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,08 m2 |
| Producent | Casalgrande Padana- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Waga opakowania (kg) | 30 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 30x60 cm |
| Kolor | Brązowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #28900 |
Produkty powiązane
