Dostępność:
W magazynie
Czas wysyłki:
3 dni
Cena:
239,00 zł m2
356.11
Cena za opakowanie: 356,11 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Tuscania Universal Bloom Rettificato 61x122,2- podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,49 m2 |
| Producent | Tuscania- włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 22 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Multikolor |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #28930 |
Produkty powiązane
