Cena za opakowanie: 315,36 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Wielkoformatowe ciepło natury z płytkami Casalgrande Padana Nature Terra Naturale 60x120
Pragniesz wnętrza, które emanuje spokojem i przytulną atmosferą? Włoskie płytki gresowe Casalgrande Padana Nature Terra Naturale 60x120 to doskonała odpowiedź na potrzeby harmonijnych aranżacji. Ten wielkoformatowy gres wiernie naśladuje naturalny kamień, wprowadzając do pomieszczeń łagodne, beżowo-brązowe barwy ziemi. Matowe wykończenie potęguje autentyczny charakter powierzchni i świetnie maskuje drobne zabrudzenia. Imponujący format 60x120 cm w połączeniu z precyzyjnie rektyfikowanymi krawędziami pozwala na użycie minimalnej fugi. Uzyskasz w ten sposób spójną, niemal bezspoinową płaszczyznę, która optycznie powiększy Twój salon, nowoczesną łazienkę czy otwartą kuchnię.
Mrozoodporny włoski gres na wiele dekad
Wybierając kolekcję Nature od renomowanej fabryki Casalgrande Padana, inwestujesz w najwyższą jakość potwierdzoną doświadczeniem. Prezentowany gres charakteryzuje się pełną mrozoodpornością oraz niską nasiąkliwością. Z powodzeniem sprawdzi się więc nie tylko w domu, ale i na zewnątrz – na eleganckim tarasie lub balkonie, płynnie łącząc strefę domową z ogrodem. Matowa powierzchnia wykazuje ponadprzeciętną odporność na codzienne ścieranie, zarysowania oraz wilgoć, znacznie ułatwiając utrzymanie nieskazitelnej czystości. Postaw na sprawdzone, trwałe materiały klasy premium i ciesz się pięknym wykończeniem przez długie lata.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Casalgrande Padana- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Waga opakowania (kg) | 35 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #29378 |
