Cena za opakowanie: 127,33 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Tubądzin Sophi Oro Black Połysk 29,8x59,8 - podstawowe informacje o płytce
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,07 m2 |
| Producent | Tubądzin - Polska |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki ścienne |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 19 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 30x60 cm |
| Kolor | Czarny |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #43898 |
