Sanitana GLAM RIMLES S10069034900000 bidet wiszący
Cena za opakowanie: 799,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Sanitana GLAM RIMLES S10069034900000 bidet wiszący - Klasyczny design w lekkim wydaniu
Portugalski producent lubi prostotę, dzięki której jego urządzenia sanitarne są ponadczasowe i uniwersalne. W te założenia wpisuje się bidet wiszący Glam Rimles Sanitana S10069034900000. Nowoczesna forma przejawia się w delikatnym kształcie i cienkich brzegach. Zaokrąglona linia jest elegancka. Dzięki niej ceramika łazienkowa Sanitana jest wizualnie lżejsza niż wskazują na to jej rozmiary. Nie przytłacza nawet niewielkiej toalety. Wysoki połysk zewnętrznej powłoki zapewnia estetyczny wygląd oraz łatwe czyszczenie, wpływając na komfort codziennego korzystania z urządzenia.
Uniwersalny bidet do każdej toalety
Klasyczny design o lekkiej formie jest uniwersalny. Pasuje zarówno do minimalistycznych, jak i eleganckich toalet. Ze względu na swoje rozmiary - 53 x 36,5 x 30 cm (głębokość x szerokość x wysokość) - dobrze adaptuje się do większości łazienek. Kształt lekko rozszerzany ku przodowi jest komfortowy w użytkowaniu. Bezkołnierzowe wykończenie zapewnia wysoki stopień higieny i łatwość czyszczenia. Bidet najlepiej wygląda w zestawieniu z miską WC z tej samej kolekcji Sanitana GLAM RIMLES
- Kod producenta: S10069034900000
- Rozmiar S/G/W mm: 530/365/300
- Waga: 23 kg
- Z otworem na baterię
Dane techniczne
| Kształt | Owal |
| Otwór na baterie | Tak |
| Materiał | Ceramiczny |
| Montaż | Wiszący |
| Rodzaj | Dopływ z tyłu |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 52.5 cm |
| W zestawie | Bidet + zestaw montażowy |
| Bez kołnierza | Tak |
| Długość | 36.5 cm |
| Odpływ | Uniwersalny |
| Kolor | Biały |
| ID produktu | #25431 |
