Cena za opakowanie: 232,20 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
El Molino Florencia Ocre 60x60 - podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,36 m2 |
| Producent | El molino - Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 szt |
| Przeznaczenie | płyty tarasowe |
| Grubość (mm) | 20 mm |
| Waga opakowania (kg) | 16,52 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x60 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #46974 |
