Cena za opakowanie: 324,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Casalgrande Padana Amazzonia Dragon White 60x60 płytki gresowe imitujące kamień – siła kamienia bez wad tworzywa
Wyjątkowe włoskie płytki w urokliwym, beżowo–kremowym odcieniu to propozycja dla miłośników nieszablonowych detali. Układane na podłodze lub traktowane jako dekoracja ściany kwadratowe kafelki zostały wytworzone przez znaną w branży markę Casalgrande Padana. Porcelanowy gres w matowym wydaniu nie przytłacza, lecz dodaje klasy. Kamienny wygląd bez niedostatków tego tworzywa zachwyca precyzją wykonania – rektyfikowane krawędzie ułatwiają montaż. Dodatkową zaletą są właściwości mrozoodporne – potraktuj kremowe płytki jako łącznik między wnętrzem domu a patio czy tarasem.
Kremowe płytki Casalgrande Padana – sposób na rozświetlone wnętrze
Kremowe płytki rodem z Włoch będą znakomitym wyborem dla tych, którzy pragną przestronnych i jasnych wnętrz. Ich matowa powierzchnia gra dyskretnie ze światłem, co optycznie powiększa pomieszczenie. Dodatkowo, są niezwykle łatwe w utrzymaniu, co czyni je praktycznym rozwiązaniem do łazienek i kuchni. Beżowe kafelki świetnie komponują się z równie stonowanymi szarościami oraz bielą.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Casalgrande Padana- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 4 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 35 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x60 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #29491 |
