Cena za opakowanie: 324,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Casalgrande Padana Amazzonia Dragon Brown 60x60 płytki gresowe imitujące kamień – natura tuż za progiem
Propozycję od włoskiej marki – Casalgrande Padana – o ponad 60–letnim doświadczeniu w tworzeniu ceramiki użytkowej wyróżnia miły dla oka i ciepły brąz. Kwadratowe kafelki z serii Amazzonia w formacie 60x60 cm wykonano z ponadprzeciętnie trwałego gresu. Ich matowe wykończenie imitujące kamień tworzy jednolitą taflę. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają minimalistyczny montaż. Najważniejsza jest tu wizualna ciągłość: jako mrozoodporny gres, ten sam brązowy odcień można śmiało przenieść z wnętrza na zewnętrzny taras lub werandę, zacierając granicę między domem a ogrodem. Dla stref zewnętrznych przeznaczona jest specjalna wersja płyt tarasowych, która może być układana na żwirze. Ta wszechstronność sprawia, że płytki pasują zarówno do stylu nowoczesnego, jak i klasycznego, gwarantując trwałość i bezpieczeństwo użytkowania.
Brązowe płytki Casalgrande Padana – harmonijne połączenie domu z naturą
Gres imitujący kamień jest idealny do tworzenia jasnych i harmonijnych podłóg w łazience czy salonie. Co najważniejsze, mrozoodporność i trwałość płytek pozwalają na ich przeniesienie do ogrodu zen, tarasu czy werandy, tworząc płynne przejście wizualne przez duże okna. To zacieranie granic między domem a otoczeniem zewnętrznym jest esencją wielu styli aranżacji przestrzeni, a Amazzonia dostarcza do tego celu trwały i elegancki materiał podłogowy
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Casalgrande Padana- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 4 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 35 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x60 cm |
| Kolor | Brązowy |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #29473 |
