Cena za opakowanie: 324,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Casalgrande Padana Amazzonia Dragon Eldorado 60x60 płytki gresowe imitujące kamień – recepta na harmonijne wnętrze
Marzysz o tym, aby w Twoim wnętrzu dominowała jednolita, estetyczna tafla na podłodze? To możliwe dzięki płytkom włoskiej produkcji – od Casalgrande Padana. Kafelki z intrygującej serii Amazzonia pomagają stworzyć harmonijną, łagodną aranżację. Wybierz beżowe płytki Amazzonia do stworzenia czystej, jasnej przestrzeni w stylu japandi i zen. Matowe wykończenie delikatnie rozprasza światło, sprzyjając wyciszeniu. Płytki gresowe są całkowicie mrozoodporne i wyjątkowo wszechstronne, idealnie łącząc wnętrza z otwartym planem z zewnętrznymi przestrzeniami. Cała kolekcja wiernie imituje kamień, jednocześnie oferując trwałość i łatwość pielęgnacji charakterystyczną dla gresu.
Gres Casalgrande Padana – komfort w każdym pomieszczeniu
W domach z otwartym planem kluczowe jest utrzymanie jednolitego komfortu termicznego, a Amazzonia jest do tego idealna. Jako gres, charakteryzuje się doskonałym przewodnictwem cieplnym, co czyni go optymalnym wyborem pod ogrzewanie podłogowe. Ten system ogrzewania, połączony z jednolitą podłogą Amazzonia, zapewnia ciepło w każdej części połączonej strefy – od kanapy w salonie po wannę w łazience. Dzięki temu cała rodzina może cieszyć się komfortem chodzenia boso, a przestrzeń pozostaje nie tylko stylowa, ale i maksymalnie funkcjonalna
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Casalgrande Padana- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 4 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 35 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x60 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #29497 |
