Cena za opakowanie: 179,10 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Casalgrande Padana Amazzonia Dragon Eldorado 30x60 płytki gresowe imitujące kamień – design w służbie domowej harmonii
Wprowadź do miejskiego otoczenia element natury z włoskimi płytkami Amazzonia w beżowo–kremowej kolorystyce. Ten gres z matowym wykończeniem i imitacją kamienia idealnie pasuje również do stylu japandi i zen. Wszechstronność to jego znak rozpoznawczy: dzięki rektyfikowanym krawędziom i mrozoodporności zapewnia on wizualną ciągłość pomiędzy salonem (często w otwartym planie) a balkonem czy patio. Estetyczna, jednolita tafla na podłodze, osiągnięta dzięki precyzyjnym krawędziom, podkreśla elegancję i harmonię, którą chcemy przenieść z natury do domu. Kafelki od Casalgrande Padana to funkcjonalny design w służbie domowego spokoju.
Kafelki gresowe Casalgrande Padana – perfekcyjne do kuchni i łazienek
Płytki z kolekcji Amazzonia nadają się również do tych bardziej wymagających pomieszczeń: kuchni i łazienek. Matowe wykończenie gresu imitującego kamień w łazience wzmacnia wrażenie czystości i harmonii, jednocześnie idealnie komponując się z dużym oknem lub lampami podłogowymi. Taka podłoga, będąc łatwą w utrzymaniu, wspiera schludny, minimalistyczny wygląd, który jest niezbędny do stworzenia regenerującej przestrzeni.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,9 m2 |
| Producent | Casalgrande Padana- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 25 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 30x60 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #29495 |
