Cena za opakowanie: 305,10 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Casalgrande Padana Amazzonia Dragon Grey 30x60 płytki gresowe imitujące kamień – odkryj potencjał szarych kafelków
Szarość nie musi być nudna! Szare płytki z wytrzymałego gresu od włoskiej marki Casalgrande Padana pasują do wielu aranżacji: od pełnej surowości loftowej czy oszczędnej w środkach nowoczesnej, aż po tchnącą spokojem i komfortem skandynawskiej. Gres z serii Amazzonia o matowym wykończeniu i imitacji kamienia jest niezwykle wszechstronny. Rektyfikowane krawędzie gwarantują niemal jednolitą taflę na podłodze w otwartym planie, ale nie tylko. Właściwości mrozoodporne pozwalają wykorzystać ten sam gres wewnątrz i na zewnątrz. Nie można nie wspomnieć o wykończeniu kafelków – mat podkreśla rysunek kamienia i w nieznaczny sposób odbija światło.
Płytki Casalgrande Padana a świadome projektowanie domów
Jako mrozoodporny gres o wysokiej trwałości, propozycję od Casalgrande Padana układa się we wnętrzach i na zewnątrz nieruchomości. Ten sam materiał z rektyfikowanymi krawędziami można zastosować na patio, tworząc wizualną ciągłość. Jest to ekologiczny wybór. Płytki są wytwarzane w zrównoważony sposób, co idealnie pasuje do świadomego, nowoczesnego podejścia do projektowania otwartych, funkcjonalnych domów
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,9 m2 |
| Producent | Casalgrande Padana- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 25 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 30x60 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #29479 |
