Cena za opakowanie: 179,10 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Casalgrande Padana Amazzonia Dragon Brown 30x60 płytki gresowe imitujące kamień – propozycja do miejskich wnętrz
Brązowy gres z serii Amazzonia to nietuzinkowy wybór dla miłośników czystego, bezkompromisowego minimalizmu i stylu miejskiego. Płytki gresowe rektyfikowane w formacie 30x60 cm od marki Casalgrande Padana pozwalają na zminimalizowanie linii fugi, co jest kluczowe dla stworzenia jednolitej, estetycznej tafli na podłodze. Imitacja prawdziwego kamienia w matowym wykończeniu nadaje powierzchni szlachetności. Prostokątne płytki są w pełni mrozoodporne i wykazują się wszechstronnością, umożliwiając tworzenie płynnych, wizualnych przejść z salonu do zewnętrznego patio. Przyjemna dla oka brązowa barwa wnosi do domowej przestrzeni łagodność i ciepło.
Płytki gresowe Casalgrande Padana – zrównoważony wybór
Wybierając Amazzonię imitującą kamień jako bazę podłogową lub ścienną, inwestujesz w bezpieczny dla rodziny materiał, który sprzyja spokojowi i dobremu samopoczuciu. Płytki włoskiego producenta są bowiem wytwarzane w sposób zrównoważony, tak by jak najmniej szkodzić środowisku naturalnemu. To etyczny i zdrowy wybór dla osób, dla których dom jest centrum życiowym i oazą spokoju
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,9 m2 |
| Producent | Casalgrande Padana- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 25 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 30x60 cm |
| Kolor | Brązowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #29471 |
