Cena za opakowanie: 324,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Casalgrande Padana Amazzonia Dragon Green 60x60 płytki gresowe imitujące kamień – kolekcja o dużej wszechstronności
Czym wyróżnia się kolekcja Amazzonia pochodząca od włoskiej marki Casalgrande Padana? Z pewnością wszechstronnością całej serii – wykorzystasz ją zarówno w kuchni z otwartym planem, jak i na werandzie. Szary gres w formacie 60x60 cm to kwintesencja nowoczesnego stylu miejskiego. Rektyfikowane krawędzie pozwalają na stworzenie niemal bezszwowej, jednolitej tafli, która w połączeniu z matowym wykończeniem imitującym kamień, staje się surowym, ale eleganckim tłem. Kwadratowe płytki gresowe są całkowicie mrozoodporne, co jest niezbędne dla zachowania wizualnej ciągłości na tarasach i balkonach. Wszechstronność tej kolekcji sprawia, że ten sam gres możemy wykorzystać w salonie z otwartym planem oraz przed domem.
Optyczne powiększenie wnętrza z płytkami Casalgrande Padana
W małych mieszkaniach, gdzie otwarty plan jest stosowany, aby wydawały się większe, wybór tej samej podłogi zyskuje strategiczne znaczenie. Płytki Amazzonia – ze swoim matowym wykończeniem i imitacją kamienia – tworzą doskonałe tło dla prostych mebli w jasnych, stonowanych odcieniach. Taka spójna aranżacja, oparta na jednolitym gresie, sprzyja wrażeniu porządku i harmonii. Duże płytki dodatkowo optymalizują długie, wąskie przestrzenie, dając iluzję przestronności, a jednocześnie zachowując wysoki standard funkcjonalności
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Casalgrande Padana- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 4 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 35 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x60 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #29478 |
