Cena za opakowanie: 310,98 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Arcana Thalassa Herse-R Marfil 59,3x119,3 - podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,42 m2 |
| Producent | Arcana-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 11,00 mm |
| Waga opakowania (kg) | 37,08 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #44069 |
