Dostępność:
dostępny na zamówienie
Czas wysyłki:
14 - 21 dni roboczych
Cena:
255,00 zł m2
321.30
Cena za opakowanie: 321,30 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,26 m2 |
| Producent | Arcana-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 10,50 mm |
| Waga opakowania (kg) | 30,50 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 80x80 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #43226 |
Opis
Arcana Cliff Moher-R Light Polished 79,3x79,3 - podstawowe informacje o płytce:
Produkty powiązane
