Sanitana PETIT SP0021102100000 umywalka nablatowa prawa + szafka
Cena za opakowanie: 799,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Sanitana PETIT SP0021102100000 Umywalka nablatowa prawa + szafka - Praktyczny zestaw do małej łazienki
Sanitana to portugalski producent, który odznacza się zrozumieniem dla różnych grup odbiorców. W jego ofercie znajdują się urządzenia sanitarne do przestronnych salonów kąpielowych, tradycyjnych łazienek i toalet, ale też do mikroskopijnych przestrzeni, których aranżacja jest ogromnym wyzwaniem. Do tej ostatniej grupy zalicza się umywalka nablatowa prawa Sanitana Petit SP0021102100000 dostępna w komplecie z wąską, dopasowaną i funkcjonalną szafką łazienkową. Zestaw pozwala na kompletne wyposażenie łazienki i naprawdę niewielkiej toalety. Kompaktowe rozmiary samej umywalki - 40x22,5 cm (szerokość x głębokość) - idealnie adaptują się do tego typu wnętrz.
Zestaw z umywalką do domu, restauracji i kawiarni
Ten niewielki komplet sprawdzi się w domowej toalecie, gdzie zwiększy funkcjonalność pomieszczenia. Zapewniają również bezcenne miejsce na detergenty i ściereczki do czyszczenia. Pozwalają lepiej zorganizować przestrzeń i utrzymać porządek. Umywalka pokryta powłoką ceramiczną jest łatwa w czyszczeniu. Otwór na baterie wprowadza dodatkową oszczędność miejsca. Ceramika łazienkowa Sanitana doceniana jest nie tylko przez właścicieli mieszkań, ale także także przez restauratorów i właścicieli kawiarni, którzy zmagają się z aranżacją niewielkich łazienek dla klientów oraz dla personelu.
- Kod producenta: SP0021102100000
- Rozmiar umywalki S/G/W mm: 400/225/110
- Rozmiar szafki S/G/W mm: 600/395/225
- Waga: 16 kg
- Z otworem na baterię
- Bez przelewu
Dane techniczne
| Typ | Nablatowa |
| Kształt | Prostokąt |
| Otwór na baterie | Tak |
| Materiał | Ceramiczny |
| Zamykany | Tak |
| Wysokość | 11 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Głębokość | 22.5 cm |
| Kolor | Biały |
| ID produktu | #25459 |
