Cena za opakowanie: 99,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Codicer Garden Whisper 25x25 płytka gresowa patchworkowa- podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,00 m2 |
| Producent | Codicer- Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 16 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 12 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 25x25 cm |
| Kolor | Multikolor |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #64809 |
