Dostępność:
dostępny na zamówienie
Czas wysyłki:
14 - 21 dni roboczych
Cena:
230,00 zł m2
115.00
Cena za opakowanie: 115,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Vives Seine Hexágono Duroc Multicolor 23x26,6 - podstawowe informacje o płytce
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,50 m2 |
| Producent | Vives - Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 11 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Waga opakowania (kg) | 10,00 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 25x25 cm |
| Kolor | Multikolor |
| Kształt | Heksagon |
| ID produktu | #30495 |
Produkty powiązane
