Dostępność:
dostępny na zamówienie
Czas wysyłki:
14 - 21 dni roboczych
Cena:
170,00 zł m2
159.80
Cena za opakowanie: 159,80 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Vives Seine-R Blanco 29,3x29,3 - Podstawowe informacje o płytce
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,94 m2 |
| Producent | Vives- Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 11 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 8,2 mm |
| Waga opakowania (kg) | 18 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 30x30 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #30510 |
Produkty powiązane
