Dostępność:
dostępny na zamówienie
Czas wysyłki:
14 - 21 dni roboczych
Cena:
210,00 zł m2
207.90
Cena za opakowanie: 207,90 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Vives Seine Seguin-R Cielo 15x15 - Podstawowe informacje o płytce
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,99 m2 |
| Producent | Vives- Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 44 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 8 mm |
| Waga opakowania (kg) | 18 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 15x15 cm |
| Kolor | Multikolor |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #30471 |
Produkty powiązane
