Cena za opakowanie: 333,70 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Porcelanosa Adda Sand Ant. L9 59,6x59,6 – imitacja betonu o strukturalnej powierzchni
Hiszpańska płytka imitująca beton idealnie odwzorowuje formę oryginalnego surowca. Strukturalna powierzchnia Porcelanosa Adda Sand Ant. L9 59,6x59,6 swoją nieregularnością nawiązuje do łupkowego wyglądu kamieni, co daje naturalny efekt. Beżowa barwa jest nietypowa dla betonu, a inspiracją był ciepły wygląd piaskowca. Dlatego kafle świetnie prezentują się w nowoczesnych aranżacjach – minimalistycznych, a jednak przytulnych i relaksujących. Porcelanosa Adda Sand Ant. L9 59,6x59,6 doskonale komponuje się zarówno z imitacją drewna, naturalnym drewnem, bambusem i wikliną, jak i ze złotymi elementami dekoracyjnymi, z którymi tworzy wnętrza eleganckie jednak w nowocześniejszej, surowszej odsłonie.
Porcelanosa Adda Sand Ant. Sand 60x60 – piaskowa imitacja betonu do aranżacji wnętrz i otoczenia budynków
Hiszpańskie kafle Porcelanosa Adda Sand Ant. 60x60 dzięki parametrom technicznym wykazują dużą wszechstronność i uniwersalność zastosowania. Wytrzymałe i trwałe, odporne na ścieranie, nacisk, wilgoć i trudne warunki atmosferyczne są doskonałym rozwiązaniem zarówno do domu, jak i do przestrzeni użytkowych, takich jak hotele i restauracje. Stworzone są jako płytki podłogowe, jednak można je też stosować na ścianach, by tworzyć jednolite, nowoczesne wykończenie wnętrz. Strukturalna powierzchnia to nie tylko naturalny wygląd, ale przede wszystkim doskonałe parametry antypoślizgowe. Porcelanosa Adda Sand Ant 60x60 sprawdza się więc w łazience, kuchni, a także na tarasie i patio. Natomiast uniwersalne rozmiary – 60x60 cm – sprawiają, że płytki dobrze układa się również na niewielkich fragmentach ścian lub małych powierzchniach, takich jak balkony. Porcelanosa Adda Sand Ant. 60x60 to płytki dla wymagających – dla tych, którzy poszukują rozwiązań wpisujących się w aktualne trendy, a jednocześnie uniwersalne, które oprą się kolejnym ich zmianom.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,42 m2 |
| Producent | Porcelanosa-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 4 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na podłogi |
| Grubość (mm) | 9,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 31,5 kg |
| Rodzaj powierzchni | Strukturalna |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x60 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #22776 |
