Cena za opakowanie: 333,70 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Porcelanosa Adda Bone L9 59,6x59,6 – wytrzymała imitacja betonu o wszechstronnym zastosowaniu
Matowa imitacja betonu w beżowym odcieniu to hiszpańska propozycja do aranżacji nowoczesnych wnętrz. Doskonałe parametry techniczne, takie jak wysoka antypoślizgowość, wyjątkowa odporność na ścieranie, nacisk, wodę i trudne warunki atmosferyczne sprawiają, że Porcelanosa Adda Bone L9 59,6x59,6 sprawdza się zarówno w pomieszczeniach domowych, jak i w przestrzeniach użytkowych, takich jak hotele, restauracje, a także centra handlowe o wyjątkowym natężeniu ruchu osobowego. Rektyfikowane krawędzie pozwalają na zwężenie szczelin fugowych zaledwie do 2 mm, co nie tylko wpływa na perfekcyjny wygląd, ale także ułatwia utrzymanie w czystości. Odporność na mróz pozwala na układanie płytek Porcelanosa Adda Bone L9 59,6x59,6 cm na tarasie i patio. Średnie rozmiary – 60x60 cm – sprawiają, że dobrze układa się je na mniejszych powierzchniach, takich jak fragmenty ścian, wykusze i balkony.
Porcelanosa Adda Bone 60x60 cm – idealne kafelki do nowoczesnych aranżacji
Porcelanosa Adda Bone 60x60 jako imitacja betonu wpisuje się w aktualne trendy aranżacji wnętrz. Tworzy bazę do stylu minimalistycznego, japandi, stylów biofilnych, a także modern classic, gdyż jest fenomenalnym tłem dla złotych dodatków, takich jak armatura łazienkowa i kuchenna. Płytki Porcelanosa Adda Bone 60x60 dobrze prezentują się też w towarzystwie imitacji drewna. Takie zestawienie tworzy wnętrza nowoczesne, minimalistyczne, a jednocześnie przytulne.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,42 m2 |
| Producent | Porcelanosa-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 4 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 30,65 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x60 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #22771 |
