Cena za 6 opakowania (min. zamówienie): 3 188,16 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Porcelanosa Adda Bone Ant L 120x120 – beżowe płytki podłogowe imitujące beton
Hiszpańska imitacja betonu Porcelanosa Adda Bone Ant L 120x120 to propozycja dla tych, którzy cenią nie tylko nowoczesny design, ale też trwałość gwarantującą niezmienny efekt przez wiele lat nawet intensywnego użytkowania. Płytki Porcelanosa Adda Bone Ant L 120x120 zostały stworzone z myślą o dużych przestrzeniach: centrach handlowych, biurach, restauracjach i hotelach. Charakteryzują się wyjątkową odpornością na ścieranie, wilgoć i nacisk, a strukturalne wykończenie zwiększa ich parametry antypoślizgowości, zapewniając ochronę przed upadkiem. Porcelanosa Adda Bone Ant L 120x120 to także płytki na taras, patio i na elewację budynku.
Porcelanosa Bone Ant 120x120 – wielkoformatowa imitacja kamienia w aranżacji domu
Doskonałe parametry techniczne sprawiają, że Porcelanosa Adda Bone Ant 120x120 cm jest rozwiązaniem także do domu. Zapewnia trwałość przez długie lata, a uniwersalny, minimalistyczny charakter gwarantuje łatwość metamorfozy. Hiszpańskie płytki podłogowe fenomenalnie wyglądają w nowoczesnych aranżacjach. Delikatna, kremowa barwa odnajduje się w projektach nawiązujących do natury, takich jak zen, japandi i wszelkich stylów biofilnych. Z dodatkiem złotych elementów dekoracyjnych stworzy wnętrze pełne elegancji, a jednocześnie oszczędne i przytulne. Duże rozmiary oraz rektyfikowane krawędzie pozwalają zmniejszyć ilość i szerokość szczelin fugowych, co potęguje perfekcyjny efekt wykończenia.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Porcelanosa-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na podłogi |
| Grubość (mm) | 8,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 30,15 kg |
| Rodzaj powierzchni | Strukturalna |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 120x120 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Kwadrat |
| Min. ilość opakowań | 6 |
| ID produktu | #22767 |
