Cena za opakowanie: 333,70 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Porcelanosa Adda Bone Ant. L9 59,6x59,6 – beżowa imitacja betonu na podłogę do domu, na taras i patio
Płytki imitujące beton Porcelanosa Adda Bone Ant. L9. 59,6x59,6 cm spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Są trwałe i wytrzymałe. Charakteryzują się wyjątkową odpornością na ścieranie, nacisk, wilgoć, a także trudne warunki atmosferyczne. Strukturalna powierzchnia o lekkiej chropowatości zapewnia fantastyczną przyczepność, zwiększając bezpieczeństwo użytkowania. Porcelanosa Adda Bone Ant. L9 59,6x59,6 to przede wszystkim idealne kafle podłogowe do wymagających pomieszczeń, takich jak domowe kuchnie, łazienki, hole i korytarze, a także do przestrzeni użytkowych, takich jak sklepy, centra handlowe, biura, restauracje i hotele.
Porcelanosa Adda Bone Ant 60x60 – płytki do nowoczesnych aranżacji
Płytki imitujące beton Porcelanosa Adda Bone Ant. 60x60 cm to ukłon hiszpańskiego producenta w kierunku tych, którzy poszukują połączenia surowości i elegancji z odrobiną przytulności. Kremowo-beżowy odcień jest subtelny. Przełamuje minimalistyczny i chłodny wyraz betonowej faktury. Z płytkami Porcelanosa Adda Bone Ant. 60x60 stworzysz wnętrze nowoczesne, które doskonale wpisuje się w aktualne trendy wnętrzarskie. Z dodatkami drewnianymi i bambusowymi wprowadza w świat natury. Takie zestawienie jest gratką dla fanów stylów biofilnych. Natomiast ze złotymi elementami, takimi jak armatura łazienkowa i kuchenna tworzy wnętrze subtelne, romantyczne i eleganckie.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,42 m2 |
| Producent | Porcelanosa-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 4 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na podłogi |
| Grubość (mm) | 9,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 35 kg |
| Rodzaj powierzchni | Strukturalna |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x60 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #22775 |
