Cena za 6 opakowania (min. zamówienie): 2 980,80 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Porcelanosa Adda Bone L 120x120 cm – wielkoformatowa imitacja betonu do nowoczesnych aranżacji
Hiszpańskie płytki łączą w sobie surowość chłodnej struktury betonu, przytulną, kremową barwę i elegancję wyrażoną w czystym minimalizmie. Porcelanosa Adda Bone L 120x120 cm to propozycja dla tych, którzy marzą o nowoczesnej przestrzeni, ale jednocześnie nie chcą pozbawiać jej domowej, relaksującej atmosfery. Beżowe kafle doskonale komponują się z imitacją drewna, a w dodatkach z wikliną i bambusem, wpisując się w tym w modne trendy wnętrzarskie w stylach biofilnych. Są też świetną propozycją do aranżacji minimalistycznych, boho, rustykalnych i japandi. Ze złotymi dodatkami i meblami w eleganckich kształtach płytki Porcelanosa Adda Bone L 120x120 cm oddają klimat stylu quiet luxury.
Porcelanosa Adda Bone – płytki imitujące beton do wymagających przestrzeni
Hiszpański producent stworzył swoją imitację betonu z myślą o najbardziej wymagających klientach. Wyposażył je więc w doskonałą odporność na wilgoć, mróz, promieniowanie UV, a także nacisk i ścieranie. Porcelanosa Adda Bone 120x120 cm to płytki do przestrzeni użytkowych, które jednak z powodzeniem znajdują zastosowanie w wykańczaniu domów. Świetnie sprawdzają się zarówno w eleganckim salonie, jak i na podłodze w holu, w łazience i w kuchni. Za ich pomocą można łatwo stworzyć jednolitą, nowoczesną przestrzeń o dużych walorach estetycznych. Format kafli wraz z rektyfikowanymi krawędziami pozwala na ograniczenie ilości i szerokości szczelin fugowych. To zwiększa estetykę wykończenia. Właściwości mrozoodporne pozwalają na stosowanie kafli Porcelanosa Adda Bone 120x120 cm. także na tarasie, patio i jako kafli elewacyjnych.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Porcelanosa-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 8,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 30,2 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 120x120 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Kwadrat |
| Min. ilość opakowań | 6 |
| ID produktu | #22763 |
