Cena za opakowanie: 358,56 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Emil/Ergon Ceramica Medley White Minimal Tecnica 60x120 EH7F - Jasne terrazzo jako oryginalny kontrast
Lastryko o bardzo jasnym tle i migoczących białych drobinkach to wyjątkowy element wykończenia wnętrz. Strukturalna powierzchnia wprowadza ciekawe przełamanie w przestrzeni, szczególnie gdy jest zestawiona z gładkimi płytkami na pozostałych ścianach lub podłodze. Świetnie wygląda we wnętrzach o charakterze minimalistycznym i nowoczesnym, gdzie dodaje elegancji i oryginalnego akcentu. Płytki są idealnym tłem dla mebli i dodatków o prostych kształtach i lśniącej, białej kolorystyce. Stanowią też kontrast w bardziej klasycznych stylizacjach, np. jasnej kuchni z elementami drewna, gdzie można je wykorzystać na wyspie kuchennej.
Migoczące terrazzo dla domu i ogrodu
Dzięki rektyfikowanym krawędziom, które pozwalają na minimalną grubość fugi płytki firmy Emil Ceramica nadają przestrzeni spójny wygląd. Duży format 60x120 cm dodaje wrażenia przestronności i jest świetnym rozwiązaniem w przestrzeniach publicznych, takich jak ekskluzywne restauracje, hotele lub biurowce. Kafle terrazzo mogą być również wykorzystane na elewacjach budynków dzięki swojej odporności na mróz i promienie UV. Chropowata struktura i migoczące drobinki nadadzą wyjątkowego uroku również jako element dekoracji ogrodu.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Emil Ceramica- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 30 kg |
| Rodzaj powierzchni | Strukturalna |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #45264 |
Produkty powiązane
