Cena za opakowanie: 358,56 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Emil/Ergon Ceramica Medley Dark Grey Minimal Tecnica 60X120 EH7H - Surowe terrazzo do silnych aranżacji
Niezwykłe płytki Minimal Tecnica nie przypominają typowego lastryko. Te szare kafle w grafitowym odcieniu wyróżniają się bardzo drobnymi, błyszczącymi drobinkami, które dodają im srebrzystego blasku. Wprowadzają do wnętrz elegancką surowość. Terrazzo w takiej odsłonie jest idealnym wyborem do minimalistycznych i loftowych wnętrz, gdzie ciemna barwa tworzy kontrast z jasnymi elementami, nadając pomieszczeniom nowoczesny charakter. W łazience można ich użyć na jednej ze ścian, aby stworzyć wyrazisty akcent, który przyciągnie uwagę i doda głębi wnętrzu. Natomiast na podłodze sprawdzą się doskonale szczególnie w dużych przestrzeniach np. salonie, holu przy w przestrzeni otwartej.
Drobne lastryko dla nowoczesnych wnętrz
Płytki firmy Emil Ceramica są niezwykle praktyczne. Ich mrozoodporność sprawia, że można je bez obaw stosować na elewacjach budynków. Nadają fasadzie nowoczesny i industrialny wygląd. Elegancki charakter kafli jest również doskonały do wykorzystania w foyer hotelowym lub biurowcach, gdzie stworzą dobre pierwsze wrażenie. Dzięki rektyfikowanym krawędziom fugi są praktycznie niewidoczne, co nadaje powierzchni jednolite wykończenie. To doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie estetykę i funkcjonalność w jednym.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Emil Ceramica- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 30 kg |
| Rodzaj powierzchni | Strukturalna |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #45268 |
Produkty powiązane
