Cena za opakowanie: 358,56 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Emil/Ergon Ceramica Medley Blue Minimal Tecnica 60X120 EH7J - Szaroniebieskie płytki z delikatnymi drobinkami
Włoskie płytki firmy Emil Ceramica idealnie wpisują się w aktualne trendy. Umożliwiają stworzenie spójnego wystroju, a ich struktura nadaje wnętrzom unikalnego charakteru. Niebieski, stłumiony kolor to doskonały wybór dla tych, którzy szukają subtelnej barwy. Ledwie widoczne drobinki wprowadzą do pomieszczenia świeżość i harmonię. Prostokątne płytki gresowe imitujące lastryko są doskonałym rozwiązaniem dla minimalistycznych i nowoczesnych wnętrz. Te style charakteryzują się prostymi liniami, formami i małą ilością zdobień, a kafle lastryko doskonale podkreślają ten wygląd.
Lastryko w delikatnym wydaniu
Niebieskie płytki imitujące lastryko nie tylko świetnie prezentują się na podłogach, ale także doskonale komponują się z dodatkami na ścianach, dodając im głębi i wyrazistości. Rozmiar 60x120 i rektyfikowane krawędzie, które pozwalają na grubość fugi 2mm, tworzą efekt gładkiej i spójnej powierzchni. Mrozoodporność oraz odporność na promienie UV oznaczają, że można śmiało umieścić je na elewacji budynku, balkonie czy tarasie, bez obawy o trwałość i zmniejszenie walorów estetycznych.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Emil Ceramica- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 30 kg |
| Rodzaj powierzchni | Strukturalna |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Niebieski |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #45265 |
Produkty powiązane
