Cena za opakowanie: 358,56 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Emil Ceramica Medley Pink Minimal Tecnica TECNICA 60X120 EH7L - Różowa przestrzeń z płytek lastryko
Blady róż to kolor, który od razu wprowadza do wnętrza nutę subtelności. Wzbogacony o delikatne, migoczące drobinki sprawia, że płytki firmy Emil Ceramica będą idealnym wyborem dla aranżacji w stylu nowoczesnym i glamour. Świetnie wyglądają w sypialni, gdzie romantyczny odcień terrazzo wprowadza spokojną atmosferę. W połączeniu z jasnymi tkaninami i dodatkami w kolorze złota lub srebra płytki nadają wnętrzu niesamowitego uroku. To również doskonały wybór do łazienki, w której kafle pomogą stworzyć przestrzeń do relaksu i pielęgnacji.
Odrobina delikatności na różowych płytkach gresowych
Płytki lastryko w odcieniu bladego różu mają matową powierzchnię oraz precyzyjnie wykonane rektyfikowane krawędzie. To czyni je niezwykle eleganckimi i estetycznymi, ponieważ minimalna grubość fugi to zaledwie 2 mm. Rozmiar 60x120 cm to prawdziwa perła w świecie wnętrzarskim. Duży format i właściwości takie jak mrozoodporność i odporność na promienie UV czyni je odpowiednimi do użytku na elewacjach budynków. Można je również wykorzystać w restauracjach, hotelach lub biurach, aby dodać tym przestrzeniom nuty delikatności i elegancji.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Emil Ceramica- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 30 kg |
| Rodzaj powierzchni | Strukturalna |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Różowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #45267 |
Produkty powiązane
