Cena za opakowanie: 358,56 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Emil/Ergon Ceramica Medley Green Minimal Tecnica 60X120 EH7K - Bladozielone kafle z minimalistycznymi drobinkami
Bladozielone płytki firmy Emil Ceramica to umiejętne połączenie surowości, łagodności i nowoczesnego designu. Z pozoru delikatne, ukrywają w sobie błyszczące drobinki, które nadają im blasku. Na ścianie dodają przestrzeni elegancji i spokoju, szczególnie w nowoczesnych wnętrzach, gdzie ich szarozielony odcień harmonizuje z minimalistycznymi dodatkami. Natomiast na podłodze tworzą ciekawy kontrast, łącząc nowoczesność z naturalnym pięknem. To połączenie jest doskonałe, aby wnętrze stało się miejscem z unikalnym charakterem.
Naturalna odsłona lastryko
Ciekawym aspektem płytek jest ich wszechstronność. Rektyfikowane krawędzie zapewniają minimalną widoczność fugi i schludną estetykę. Ponadto kafle terrazzo są odporne na mróz i promienie UV, a to umożliwia ułożenie ich podłodze na balkonie, tarasie oraz elewacjach. Dzięki ich rozmiarowi 60x120 cm i prostokątnemu kształtowi, można je użyć na wiele sposobów. Nadadzą się zarówno do biurowców, gdzie stworzą spokojne i inspirujące otoczenie, jak i do restauracji, w których na pewno przyciągną uwagę gości.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Emil Ceramica- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 30 kg |
| Rodzaj powierzchni | Strukturalna |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Zielony |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #45266 |
Produkty powiązane
